Sierpień 12 2020 00:37:27
Nawigacja
· Zarząd
· O kole
· Historia
· Galeria zdjęć
· Obwody
· Do pobrania
· Kontakt
Ostatnio dodane zdjęcia



Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 28
· Najnowszy użytkownik: MieczyslawB
Członkowie

 

Images: Stas H.JPG
Prezes Honorowy
Stasieczek Henryk
Images: tn_Dobr W.JPG
Dobrowolski Wiesław
news: tn_DSCN3167.JPG
Rynkiewicz Zygmunt

Images: tn_Weisbrodt M.JPGWeisbrodt Mieczyslaw
Images: Syp M.JPG
Sypień Mieczysław
Prezes Koła
Images: Zatw A.JPG
Zatwarnicki Andrzej
Sekretarz
Images: tn_OSTR M.JPG
Ostrowski Marian
Skarbnik
Images: tn_Janica W.JPG
Janica Wiesław
Łowczy
Images: Rat Je.JPG
Ratajczak Jerzy
Images: tn_Maniak S.JPG
Maniak Stanisław

Images: tn_Kowal M.JPG
Kowalczyk Marek

Images: Syr Ed.JPG
Syroka Edward

Images: tn_Szachog.JPG
Szachogłuchowicz Lesław
Images: Skar Ta.JPG
Skarżyński Tadeusz

Gerwatowski Sławomir
Images: tn_Bolek K.JPG
Bolek Krzysztof
Images: tn_MADZ A.JPG
Madziara Antoni
Images: tn_Kilec S.JPG
Kielec Stefan
Images: Ogonowski W..jpg
Ogonowski Waldemar
Images: tn_Focht J.JPG
Focht Józef
Images: tn_Strum W.jpg
Struminski Waldemar
Images: tn_Stosio R.JPG
Stosio Ryszard
Images: tn_Gach p.JPG
Gach Piotr
Images: tn_DSCN3174.JPG
Szafranowicz Mirosław
Images: tn_DSCN3185.JPG
Pietkiewicz Arkadiusz
Images: tn_Mało S.JPG
Malolepszy Sławomir
Images: tn_Stas A.JPG
Stasieczek Andrzej
Images: tn_DSCN9504.JPG
Stosio Mariusz
Pieczykolam Mateusz
Images: Ska K.JPG
Skarżyński Karol
Images: Scan0056.jpg
Skarżyński Wieslaw
Images: tn_DSCN4275.JPG
Kiełek Cezary
Images: tn_Raf Maci.JPG
Rafalski Maciej
news: tn_DSCN3169.JPG
Rynkiewicz Przemysław
Images: tn_Raf Miko.JPG
Rafalski Mikołaj
Images: tn_DSCN9512.JPG
Pietruszewski Stefan
Images: tn_PIECH D.JPG
Piech Dariusz
Images: Kiel R.JPG
Kielec Roman
Images: tn_DSCN9496.JPG
Łysek Jacek
Images: Tomasze.JPG
Tomaszewski Robert
Images: tn_Grusz Z.JPG
Gruszka Zdzisław
news: Kopcz K.JPG
Kopczyk Krzysztof
Images: tn_DSCN3171.JPG
Wąsowski Wojciech
news: tn_DSCN3170.JPG
Kamiński Marcin
Images: tn_DSCN1125.JPG
Rafalski Marcin
Images: tn_DSCN4282.JPG
Hubner Lutz
Images: JEL S.JPG
Jeliński Sławomir -urlopowany
Images: tn_Jeliń a.JPG
Jeliński Antoni
Images: Tyszkiewicz B.jpg
Tyszkiewicz Bartłomiej




Images: tn_DSCN01541.JPG
Zapałowski Mariusz
news: Malol m.jpg
Małolepszy Mieczysław
news: Zajac M.JPG
Zając Michał
Images: HATL F.JPG
Hatlapa Fryderyk

news: Zmacz P.jpg
Zmaczyński Paweł
Images: tn_DSCN3173.JPG
Domagała Arkadiusz
news: Koiub M.JPG
Kociuban Marek
Images: tn_DSCN4284.JPG
Torspecken Heinrich
news: Barszc M.jpg
Barszczewski Mieczysław











Lp

Nazwisko i imię

Rok przyjęcia

do PZŁ

Złom

MEDAL 50 LAT
CZŁONKOSTWA
W PZŁ

Złoty medal

zasługi dla

łowiectwa

Srebrny medal

zasługi dla

łowiectwa

Brązowy medal

zasługi dla

łowiectwa

Zasłużony dla

łowiectwa ziemii

szczecińskiej

Selekcjoner

1. Barszczewski Mieczysław 2014

2.

Bolek Krzysztof

2005

 

URLOPOWANY

 

 

 

 

 

3.

Dobrowolski Wiesław

1960

 

2012

 

 

11.07.2012

2007

75/68

4.

Domagała Arkadiusz

2006

 

 

 

 

 

20/10

5.

Focht Józef

1995

 

 

 

 

 

45/04

6,

Gach Piotr

2006

 

 

 

 

2012

65/10

7. Gerwatowski Sławomir 2019

8.

Gruszka Zdzisław

2006

 

 

 

 

 

187/08

9. Hatlapa Fryderyk 2006 5066
10. Hubner Lutz 2013

11.

Janica Wiesław

1998

 

 

11.02.2015

07.10.2009

2008

39/04

12.

Jeliński Antoni

1989

 

 

10.05.2006

03.02.1999

2007

677/92

13.

Jeliński Sławomir

2002

 


 

 

 

 

 

14. Kamiński Marcin 2014 76/17

15.

Kielec Roman

2006

 

 

 

 

 

 

16.

Kielec Stefan

1988

 

 

11.12.2013

08.08.2007

2008

659/92

17.

Kiełek Cezary

1993

 

 

 

19.10.2017

21.12.2015

38/97

18. Kociuban Marek 2006 3986/10
19. Kopczyk Krzysztof 2019

20.

Kowalczyk Marek

1993

 

 

 

08.08.2007

2008

16/96

21. Łysek Jacek 2012
22. Kurylonek Paweł 2016

23.

Madziara Antoni

1984

 

 

 

23.03.2016

12.11.2013

371/88

24. Małolepszy Mieczysław 1981 12.11.2013 877/84

25.

Małolepszy Sławomir

2004

 

 

 

 

 

 

26.

Maniak Stanisław

1996

 

 

 

19.10.2017

12.11.2013

 

27. Ogonowski Waldemar 2006 2006
28. Ostrowski Marian 2011 21.12.2015 2014

29.

Piech Dariusz

2011

 

 

 

 

18.10.2017

11354/16

30. Pieczykolan Mateusz 2019
31. Pietkiewicz Arkadiusz 2014
32. Pietruszewski Stefan 2012
33. Rafalski Maciej 1983 2012 758/85
34. Rafalski Marcin 1990 776/92
35. Rafalski Mikołaj 2008 /11
36. Ratajczak Jerzy 1978 29.05.2019 11.12.1996 21.12.2015 721/83

37.

Rynkiewicz Przemysław

2004

 

 

 

 

 

 

38.

Rynkiewicz Zygmunt

1975

 

 

 

08.08.2007

2007

713/83

39.

Skarżyński Karol

2009

 

 

 

 

2019

5383/12

40.

Skarżyński Tadeusz

1982

 

 

 

08.08.2007

2008

199/87

41.

Skarżyński Wiesław

1978

 

 

 

 

 

339/87

42.

Stasieczek Andrzej

2000

 

 

 

 

18.10.2017

23/2004

43.

Stasieczek Henryk

1978

 

19.09.2007

03.02.1999

14.05.1992

2002

452/81

44.

Stosio Mariusz

2004

 

 

 

 

12.11.2013

74/2007

45.

Stosio Ryszard

1989

 

 

 

 

2009

674/92

46.

Strumiński Waldemar

2000

 

 

 

19.10.2017

2012

21/2004

47.

Sypień Mieczysław

1994

 

 

29.05.2019

11.12.2013

2009

11038/15

48.

Syroka Edward

1981

 

 

 

19.10.2017

2007

5/86

49.

Szachogłuchowicz Lesław

1997

 

 

 

 

2012

 

50. Szafranowicz Mirosław 1987 23.03.2016 2009 648/92

51.

Tomaszewski Robert

2011

 

 

 

 

2019

 

52. Torspecken Heinrich 2015
53. Tyszkiewicz Bartłomiej 2019

54.

Wąsowski Wojciech

2008

 

 

 

 

 

 

55.

Weisbrodt Mieczysław

1960

 

2012

 

10.05.2006

12.03.1975

2002

16/72

56. Zając Michał 2018
57. Zapałowski Mariusz 2011

58.

Zatwarnicki Andrzej

1985

 

 

11.12.2013

09.10.2008

2012

513/90

59. Zmaczyński Paweł 2019

STAŻYŚCI
1.  Milczarek Radosław. 2.Gach Mateusz, 3. Świerz Michał.

STAN NA DZIEŃ 25.01.2020 r.

CZŁONKOWIE HONOROWI WKŁ NR 217 "ŁOŚ" GOLENIÓW;

1. Stasieczek Henryk- Honorowy Prezes-

2. Stachowiak Maria- Członek Honorowy;- zmarła

3. Wiaderek Ryszard- Członek Honorowy;- zmarł

4. Małolepszy Mieczysław - Członek Honorowy;

5. Stempel Jan- Członek Honorowy; zmarł

6. Rycielski Roman - Członek Honorowy;

7. Karmazyn Eugeniusz, 



ODESZLI   " DO KRAINY WIECZNYCH ŁOWÓW"

"NIECH KNIEJA SZUMI NAD ICH MOGIŁĄ."

 

 

Images: kielbasinski.jpg
Images: kelneer.jpg
1933-2002
Images: kacprzewski.jpg
Kacprzewski Jozef 1939-2010
Images: madziara2.jpg
1911-1999
Images: treutz.jpg
Images: szymanski.jpg
1933-2002

Images: klepacki.jpg
1930-1992
Images: stachowiak.jpg 1931-1993
Images: tn_masiuk.jpg
1922-1987
Images: D Jan.jpg
Jan Dąbrowski
1951-1996

Images: dobrowolski.jpg
1930-1978

Images: skanuj0019.jpg
1942-1996
Images: tn_DSCN1434.JPG
Wiaderek Ryszard 1931-2015
Grycz Henryk
1925-1995
Images: tn_Scan0011.jpg
Mucha Andrzej
1951-2008
Images: tn_Swor K.JPG
Konrad Sworowski 1930-2016
Images: Stempel Jan.jpg
Stempel Jan
1934-2019
Images: tn_PANKAU.JPG
PANKAU Krzysztof 1945-2016
news: Maria Stachowiak.JPG
Maria Stachowiak
1932-2017 Matka Chrzestna sztandaru, Członek Honorowy WKŁ
Images: tn_ORZOL CZ.JPG
Czesław Orzoł 1941-2018
Images: WASIAK Adrian .jpg
Adrian Wasiak
1984-2018
Images: tn_Lewen S.JPG
Stanisław Lewenko
1955-2019
CIOK Stanisław 1940-2019
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 5:38
Zachód słońca: 20:35

Dzień trwa:
14 Godzin 57 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 4:04
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

31/07/2019 11:52

31/07/2019 11:50
Wygenerowano w sekund: 0.01 2,276,787 Unikalnych wizyt